Hakkımızda
1
2

HİLSAV SAVUNMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Hilsav savunma talaşlı imalat alanında 30 yıllık tecrübesiyle her zaman yüksek kalitede ürün üretimi gerçekleştiren ve günden güne ürettiği ürünlerin çeşitliliğini arttıran, teknoloji ile birlikte gelişmeyi amaç ve ilke edinen bir firmadır.

Hilsav savunma, havacılık ve savunma sanayi sektörüne her çap ve model tabancaların ve tüfeklerin üretimi ile ana ve yedek parçalarını üreten üretici bir firmadır. Kuruluş yılından bugüne ileri teknolojiye dayalı olarak, programlı bir şekilde müşteri ve ürün portföyünü genişletmiş olup, modern makineler, eğitimli personel kadrosu ve 3 boyutlu CMM ölçüm kontrol sistemleri ile kendi nihai ürünlerini ve müşterilerinin talepleri doğrultusunda silah ve tüfeklerin ana ve yedek parçaları üretmektedir.

Müşteri odaklı, kaliteli ve hassas ölçülerde çalışmayı prensip eden Hilsav Savunma müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuş ve uzun yıllar edindiği bilgi birikimi, tecrübe ve kalite anlayışıyla talaşlı üretim alanında sayılı firmalar arasında yer almıştır. ISO 9001:2015, AS 9100 Kalite yönetim sistem belgeleri, Üretim İzin Belgesi, Nato ve Milli Tesis güvenlik belgelerine sahiptir.

Sürekli iyileştirmeyi kendisine ilke edinen Hilsav Savunma, kaliteden ve çalışma ilkelerinden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini sürekli gözeterek, ulusal ve uluslararası savunma ve havacılık sanayisinin değerli firmalarına hizmet vermeye devam edecektir.

Değerlerimiz

  • Güvenilirlik ve Dürüstlük
  • Müşteri Odaklı Çalışma
  • Paydaş Odaklılık
  • Yenilikçilik
  • Sürdürülebilirlik

Misyon

  • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda kaynaklarımızı etkin ve verimli kullanarak sürdürülebilir üretim sağlamak,
  • Üstün tecrübe ve yüksek teknolojimiz ile son kullanıcılara yönelik ürünler üretmek,
  • Akıllı üretim ve yenilikçi bakış açısıyla sürdürülebilir bir büyüme gerçekleştirmek.

Vizyon

Türkiye piyasasında konumunu güçlendirmek ve payını arttırmak adına ulusal pazarda yerini alarak kendi nihai ürün üretimini ve satışını gerçekleştirmek, Türkiye'nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmaktır.